ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna JASEŁKA W KOŚCIELE ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA W BIAŁYMSTOKU
Dziś jest 22.01.2019
JASEŁKA W KOŚCIELE ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA W BIAŁYMSTOKU

     W niedzielę 07 stycznia 2018 roku młodzież z naszej szkoły wystawiła w kościele św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku przedstawienie jasełkowe. Młodzi aktorzy z wielkim zaangażowaniem przedstawili historię narodzenia Jezusa. Byliśmy świadkami starcia dwóch mocy – diabelskiej z anielską! Z jednej strony piekło kusiło, a z drugiej – niebo broniło. Bitwa toczyła się o ludzką duszę. Pomimo wielu pokus człowiek na czas uświadomił sobie, że Zbawiciel narodził się w ubogim żłobie i że to On – Jezus jest w te święta najważniejszy.

   Całość, przeplatana kolędami, stworzyła niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, które były uznaniem za wyjątkowo piękne i oryginalne przedstawienie jasełkowe.

Dziękujemy uczniom z kl. III A, II F, IV A oraz grupie wokalnej za wielkie zaangażowanie i czas poświęcony w przygotowanie jasełek.

ks. Andrzej Ratkiewicz, Dorota ZinówkoOpublikowano: wtorek, 16, styczeń 2018 18:45
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader