ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Wycieczki zawodoznawcze
Dziś jest 23.03.2019
Wycieczki zawodoznawcze

17 i 25 marca uczniowie naszej szkoły, którzy uczestniczą w projekcie „Kompetencje cyfrowe białostockiej młodzieży” i chodzili na zajęcia „Zawody przyszłości” odbyli dwie wycieczki zawodoznawcze. Pierwsza z nich do Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, druga do ZSTiO w Białymstoku. Głównym celem wyjazdów było kształtowania postaw przedsiębiorczych oraz wsparcie decyzji edukacyjno-zawodowych młodzieży.

     W BPNT uczniowie poznali wiele technologii wykorzystywanych w biznesie, nowe zawody i możliwości jakie daje miasto Białystok dla środowisk młodych przedsiębiorców. Natomiast w ZSTiO odbywały się Dni otwarte i prezentacja oferty zawodowej szkoły. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie od masażu, pokazów mody, wspaniałych fryzur po fontanny czekolady i pyszne kawy serwowane przez młodych baristów. Obie wycieczki bardzo się młodzieży podobały, a wspólna pizza na koniec była dodatkową niespodzianką.

                                                                                            Anna TargońskaOpublikowano: wtorek, 27, marzec 2018 17:58
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader