Publiczne Gimnazjum nr 15
im. Wiesława Kazaneckiego w Białymstoku
Chciałbym przeżyć swoje lata
w miłości i prawdzie

Wiesław Kazanecki

Główna Sport Osiągnięcia Sportowe
Dziś jest 21.08.2017
Osiągnięcia Sportowe

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2009/2010

Wyniki Gimnazjady Miasta Białegostoku 2009/2010

Gimnazjada Miejska w Siatkówce chłopców
1. PG 15
2. PGS 19
3. PG 18
Gimnazjada Miejska w Siatkówce dziewcząt
1. PG 6
2. PG 15
3. PG 18
Gimnazjada Miejska w Koszykówce chłopców
1. PG 15
2. PG 18
3. PGI 17
Gimnazjada Miejska w Koszykówce dziewcząt
1. PG 15
2. PG 18
3. PGI 17
Gimnazjada Miejska w Piłce Nożnej chłopców
1. PG 15
2. PGS 19
3. PG 6
Gimnazjada Miejska w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców
1. PGS 19
2. PG 12
3. PG 18
4. PG 15
Gimnazjada Miejska w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt
1. PG 12
2. PG 19
3. PG 15
Gimnazjada Miejska w Piłce Ręcznej chłopców
1. PG 5
2. PG 15
3. PG 14
Gimnazjada Miejska w Piłce Ręcznej dziewcząt
1. PG 15
2. PG 12
3. PG 14
 


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2007/2008

Piłka siatkowa dziewcząt

II miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku
III miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego
I miejsce w Gimnazjadzie miejskiej klas pierwszych
Trenerzy:
Piotr Bielecki
Edyta Grabowska

Piłka siatkowa chłopców
I miejsce w Gimnazjadzie miejskiej klas pierwszych
Trener:
Eugeniusz Iwaniuk

Koszykówka dziewcząt
I miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku
I miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej
I miejsce w Gimnazjadzie miejskiej klas pierwszych
Trener dziewcząt
Eugeniusz Hałaburda

Koszykówka chłopców
I miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku
IV miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej
Trener chłopców:
Dariusz Sawicki


I miejsce w gimnazjadzie miejskiej klas pierwszych
Trener:
Zbigniew Maliszewski


Piłka Nożna Dziewcząt
I miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku
Trener dziewcząt:
Piotr Bielecki

Piłka nożna chłopców
I miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku 
miejsce w Gimnazjadzie województwa podlaskiego
II miejsce w Futsalu
Trener:
Dariusz Jurczuk

Piłka Ręczna dziewcząt
I miejsce w Gimnazjadzie miejskiej klas pierwszych
Trener:
Elżbieta Kosińska

Piłka ręczna chłopców
I miejsce w gimnazjadzie miejskiej klas pierwszych
II miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku
Trener:
Jacek Wojewódko

Unihokej dziewcząt
II miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku
Trener dziewcząt:
Edyta Grabowska

Unihokej Chłopców
IV miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku
Trener chłopców
Jacek Wojewódko

Lekkoatletyka dziewcząt
II miejsce w Gimnazjadzie Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych
III miejsce w Gimnazjadzie Miasta w Lidze LA
Trener dziewcząt
Piotr Bielecki

II miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych – Gimnnazjada Miasta Białegostoku – Ewelina Konopko
Trener:
Justyna Drągowska

Lekkoatletyka chłopców
IV miejsce w Gimnazjadzie miasta w Sztafetowych Biegach przełajowych
IV miejsce w Gimnazjadzie miasta Białegostoku w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Trener:
Edyta Grabowska

Aerobic
III miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej
Trener:
Justyna Drągowska


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2006/2007
 
Gimnazjada w piłce nożnej - II miejsce w Polsce oraz PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej – I miejsce, trener Mariusz Kulhawik

Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt – I miejsce, trener Eugeniusz Hałaburda

Mistrzostwa Województwa w siatkówce chłopców – I miejsce, trener Eugeniusz Iwaniuk

Mistrzostwa Województwa w siatkówce – III miejsce, trener Piotr Bielecki

Mistrzostwa Województwa w aerobiku rekreacyjnym dziewcząt – II miejsce, trener Justyna Drągowska

II Ogólnopolski Turniej w Koszykówce Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki – I miejsce

Gimnazjada Miasta Białegostoku w Koszykówce dziewcząt klas pierwszych – II miejsce

Gimnazjada Miasta Białegostoku w Koszykówce chłopców – II miejsce

Gimnazjada miasta białegostoku w lidze lekkoatletycznej – III miejsce

Gimnazjada Miasta Białegostoku w Koszykówce dziewcząt – II miejsce

Gimnazjada Miasta Białegostoku w piłce nożnej klas i chłopców – II miejsce


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2005 / 2006

Mistrzostwo Polski Kadetów - eliminacje wojewódzkie - I miejsce
Mistrzostwo Polski Kadetek - eliminacje wojewódzkie - I miejsce
Mistrzostwo Polski Młodzików - eliminacje wojewódzkie - I miejsce
Mistrzostwo Polski Młodziczek - eliminacje wojewódzkie - I miejsce
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów w Inowrocławiu - I miejsce
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetek w Jeleniej Górze - I miejsce
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów w Inowrocławiu - III miejsce (IX m. w Polsce)
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek we Wrocławiu - IV miejsce (XIII m. w Polsce)
 


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2004 / 2005

UKS Gimbasket już kolejny rok z rzędu należał do czołowych klubów Podlasia uzyskując w punktacji Systemu Sportu Młodzieżowego MENiS 53,2 pkt. co uplasowało nas w czołówce klubów Podlasia. 
W rozgrywkach mistrzowskich osiągnięto nastepujące wyniki:
KADECI - I i III miejsce w Lidze Wojewódzkiej, III m. w Półfinale M. Polski (IX - XII w Polsce)
JUNIORZY - III m Liga Wojewódzka
MŁODZICY - III m Liga Wojewódzka
MINIKOSZ - I m. Liga Wojewódzka
KADETKI - I i III m. Liga Wojewódzka (ćwierćfinał M.P.)
MŁODZICZKI - I m Liga Wojewódzka (ćwierćfinał M. P.)

Miejsca po I rundzie w Eliminacjach Wojewódzkich Mistrzostw Polski w sezonie 2005/2006

KADECI - I i IV miejsce Liga Wojewódzka
MŁODZICY - I m Liga Wojewódzka
JUNIOR - I i IV m Liga Wojewódzka
MINIKOSZ - I m. Liga Wojewódzka
KADETKI - I i II m. Liga Wojewódzka
MŁODZICZKI - I m. Liga Wojewódzka


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2001 / 2002

I m. w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym gimnazjów 2001/2002
I m. w miejskim współzawodnictwie sportowym gimnazjów  2001/2002



Piłka siatkowa chłopców - trener Eugeniusz Iwaniuk.

III m. W Turnieju Niepodległości Młodzików w piłce siatkowej.
I m. w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej rocznik 1988.
II m. w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w mini piłce siatkowej "dwójki".
IV m. w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w mini piłce siatkowej "dwójki" II zespół.
IV m. w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w minisiatkówce chłopców rocznik 1989 "czwórki".
III m. w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej młodzików.
III m. w III Ogólnopolskim Festiwalu mini siatkówki w Myszkowie "kategoria single".

Koszykówka chłopców - trenerzy: Henryk Lenczewski, Dariusz Sawicki.

I m. Mistrzostwa Białegostoku "Gimnazjada 2002".
I m. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego.
Półfinał Klubowych Mistrzostw Polski kadetów.
I m. Klubowe Mistrzostwa Województwa Kadetów rocznika 1986.
IV m. Klubowe Eliminacje Mistrzostw Polski Kadetów rocznik 1987.
III m. Eliminacje Mistrzostw Polski Młodzików rocznik 1988.

Turnieje towarzyskie.
Klasa Ia - II m. Ogólnopolski Turniej Młodzików w Siedlcach.
III m. Ogólnopolski Turniej w Wejcherowie.
Klasa Iia - V m. Międzynarodowy Turniej w Piasecznie.
Klasa IIIa - II m. Ogólnopolski Turniej w Koninie.
III m. Ogólnopolski Turniej w Siedlcach.

Koszykówka dziewcząt - trener Eugeniusz Hałaburda.

I m. Mistrzostwa Miasta Białegostoku "Gimnazjada 2002".
I m. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego "Gimnazjada 2002".
I m. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetek.
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetek.
Unihokej - opiekun Edyta Grabowska.
II m. Mistrzostwa Miasta Białegostoku w Unihokeju dziewcząt.
Tenis stołowy chłopcy - trener Aneta Bogusz-Kulesza.
II m. Drużynowym Tenisie Stołowym Miasta Białegostoku.

Aerobik - trener Aneta Bogusz-Kulesza.

IV m. drużynowo Województwa Podlaskiego.
II m. indywidualnie Województwa Podlaskiego.

LA, siatkówka, tenis stołowy - trener Piotr Bielecki.

I m. w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w Sztafetowych Biegach Przełajowych
10 x 800 m.
IV m. w Ginazjadie Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
10 x 800 m.
I m. w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w LA.
IV m. w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
I m. w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w Drużynowym Tenisie Stołowym.
VII m. w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym.
II m. w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w siatkówce.
V m. Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego (wraz z Józefem Szatkowskim).
I m. w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Siatkówce rocznik 1988.
II m. w Międzynarodowym Turnieju Siatkówki w Lublinie.

LA chłopców - trener Kazimierz Kulmacz.

I m. w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w drużynowych biegach przełajowych.
I m. w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w sztafetowych biegach przełajowych.
II m. w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w sztafetowych biegach przełajowych.
III m. w eliminacjach Miejskiej Ligi Lekkoatletycznej.
IV m. w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w LA.
V m. w Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej.


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2000/2001
I m. w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym gimnazjów 2000/2001
I m. w miejskim współzawodnictwie sportowym gimnazjów 2000/2001

Koszykówka chłopców - trener Henryk Lenczewski.

I m. - Mistrzostwa Miasta Gimnazjów.
I m. - Mistrzostwa Województwa.
IX m. - Mistrzostwa Polski Gimnazjów w Bydgoszczy.
II m. - Eliminacje Mistrzostw Polski Kadetów WKS "Gimbasket 15".
IV m. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów w Poznaniu.
II m. VI Ogólnopolski Turniej Koszykówki "Igrzyska Nadwiślańskie 2012" - Wyszków.
I m. Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Koszykówki chłopców rocznik 86-87 - Łomża.
IV m. Międzynarodowy Turniej "Sokołów S.A." w Piasecznie.
IV m. Międzynarodowy Turniej Koszykówki VISOGIWAS (Litwa).

LA chłopców.

II m. w Wojewódzkiej Lidze Gimnazjalnej.
II m. w Drużynowych Biegach Przełajowych Miasta Białegostoku.
II m. w Sztafetowych Biegach Przełajowych Miasta Białegostoku.
IX m. Mistrzostwach Polski Ligi Gimnazjalnej.

Koszykówka dziewcząt - trener Eugeniusz Hałaburda

I m. Mistrzostwa Miasta Białegostoku.
I m. Mistrzostwa Województwa "Gimnazjada 2001".
I m. Międzynarodowy Turniej kadetek VISOGIWAS Litwa.
V m. Turniej "Olimpijskie Nadzieje 2001" Bydgoszcz.


Siatkówka dziewcząt - trener Piotr Bielecki.

II m. W Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Siatkówce.
III m. w Turnieju Mikołajkowym AZS w Białymstoku.
I m. w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Siatkówce.
I m. w Mistrzostwach Miasta w Gimnazjadzie LA.
V m. w Gimnazjadzie Pływackiej Dziewcząt i Chłopców.
I m. w tenisie stołowym w Mistrzostwach Miasta Białegostoku.

Piłka nożna - trener Jerzy Szydłowski I zespół, Andrzej Ambrożej II zespół.

I m. I zespół w Mistrzostwach Miasta Białegostoku.
II m. II zespół w Mistrzostwach Miasta Białegostoku.


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym  1999/2000

I m. w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym gimnazjów 1999/2000
I m. w miejskim współzawodnictwie sportowym gimnazjów 1999/2000



Dziewczęta:
1. I m. w finale województwa podlaskiego w koszykówce dziewcząt.
2. II m. w finale województwa podlaskiego w siatkówce dziewcząt.
3. II m. w finale województwa podlaskiego w pływaniu dziewcząt.
4. V m. w finale województwa podlaskiego w Lidze LA.
5. V m. w finale województwa podlaskiego w Gimnazjadzie LA.
6. I m. w mieście - Białystok w tenisie stołowym dziewcząt.

Opiekunowie: Eugeniusz Hałaburda - koszykówka, Piotr Bielecki - LA, tenis stołowy, pływanie i siatkówka.

Chłopcy:
1. I. m. w woj. podlaskim w piłce nożnej (Jerzy Szydłowski).
2. I. m. w woj. podlaskim w koszkowce (Henryk Lenczewski).
3. II. m. w woj. podlaskim w lidze LA (Kozimierz Kulmacz).
4. III. m. w woj. podlaskim w Indywid. Biegach Przełajowych (Kazimierz Kulmacz).
5. VI. m. w woj. podlaskim w Gimnazjadzie LA (Kazimiez Kulmacz).



Opublikowano: piątek, 15, marzec 2013 17:17
Kontakt
 
 
Publiczne Gimnazjum nr 15
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)
tel. (85) 654-42-39 (dyrektor)
fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej...

Kalendarz
loader