ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Zajęcia Pozalekcyjne
Dziś jest 22.10.2017
Zajęcia pozalekcyjne 2016

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/17

Nazwisko i imię Nazwa zajęć dzień godzina sala
Białowąs Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek 15.10-16.45 202
Bielecki Piotr Koło sportowe - piłka siatkowa wtorek 17.40-18.25 sala gimnastyczna
Koło sportowe – la piątek 15.10-16.45 mała sala gimnastyczna
Czarnocki Jerzy Koło strzeleckie

wtorek

czwartek

14.20-15.05

14.20-15.05

strzelnica

Koło techniczne środa 14.20-15.05 207
Czarnomysy Iwona Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
Chojnowska Henryka Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego poniedziałek 16.00-16.45 5
Zajęcia przygotowujące do konkursu z języka polskiego poniedziałek 16.50-17.35 5
Ciechan Jerzy Koło sportowe – siłownia
Koło sportowe – piłka nożna wtorek 16.50-17.35
Drągowska Justyna Wolontariat
Danilczuk Aneta Zajęcia wyrównawcze z biologii środa 16.50-17.05 200
Zajęcia przygotowujące do konkursu z biologii środa 16.50-17.35 200
Dzięgielewska Anna Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego wtorek 15.10-15.55 5
Gryc Irena Koło biologiczne poniedziałek 15.10-15.55 200
Zajęcia wyrównawcze z chemii poniedziałek 16.00-16.45 200
Jabłońska Katarzyna Zajęcia przygotowujące do konkursu z języka angielskiego wtorek

15.10-15.55

16.00-16.45

108

108

Jacewicz Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego wtorek 14.20-15.05 105
Kornieluk Barbara Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego wtorek

15.10-15.55

16.00-16.45

105

105

Kamińska Wiesława Zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek 14.20-15.55 209
Kamińska Halina Koło sportowe – strzelectwo

wtorek

środa

16.00-16.45

15.10-15.55

strzelnica

strzelnica

Kaczorowski Wojciech Koło chemiczne

środa

czwartek

15.10-15.55

15.10-15.55

110

110

Zajęcia wyrównawcze z chemii
Kawałko Jolanta Zajęcia przygotowujące di sakramentu bierzmowania wtorek          15.10-15.55 205
Kądzior Robert Koło sportowe – piłka nożna wtorek          15.10-15.55 boisko przy  SP 37
Kiercul – Wysocka Dorota Zajęcia przygotowujące do konkursu z matematyki   środa          15.10-15.55 204
Koło matematyczne środa     16.00-16.45 204
Krokos Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego piątek 13.30-15.25 5
Kubiak Marek Koło sportowe – piłka koszykowa piątek 18.25-19.10 sala gimnastyczna
Kuśmierz Urszula Koło biblioteczne poniedziałek 14.20-15.55 biblioteka
Leszczyński Mirosław Koło informatyczne poniedziałek 16.00-17.35 211
Lubińska Iwona Koło języka polskiego środa 15.10-15.55 3
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego wtorek 15.10-15.55 3
Michowska - Gorysz Dorota Koło świetlicowe czwartek 16.0017.35 świetlica
Olesiuk-Łapińska Danuta Zajęcia z języka cerkiewnosłowińskiego środa 16.50-17.35 216
Okułowicz –Waś Eliza

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

środa 15.10-15.55 107
Oksieńciuk Aneta

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

piątek 9.50-10.35 107

Zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego

czwartek 10.45-11.20 107
Ratkiewicz Andrzej

Zajęcia przygotowujace do bierzmowania

środa 14.20-15.05 205
Roszkowska Ewa

Koło teatralne

środa 15.10-15.55 103

Zajęcia wyrównawcze z historii

czwartek 14.20-15.05 103
Panasewicz Wojciech Koło fizyczne czwartek 8.00-8.45 208
Tarnowska-Sitniczuk Agnieszka Konsultacje pedagoga- pomoc w nauce. czwartek 15.30-16.30 pokój pedagoga
Sinielnikow Andriej Koło sportowe – piłka koszykowa poniedziałek 18.25-19.10 sala gimnastyczna
Szmidt Maria

Pomoc psychologiczno-terapełtyczna

Rozwijanie zainteresowań z doradztwa zawodowego

poniedziałek

środa

16.00-16.45

16.00-16.45

022

022

Sołomianko Mirosław Zajęcia przygotowujące do konkursu z historii poniedziałek 15.10-15.55 104
Zajęcia wyrównawcze z historii środa 15.10-15.55 104
Sawicki Dariusz
Koło sportowe – piłka koszykowa środa 16.50-17.35 sala gimnastyczna
Sawicka Elżbieta
Zajęcia przygotowujące do konkursu z języka polskiego czwartek 15.10-16.45 3
Stefanowicz Helena Koło szachowe środa 16.00-16.45 świetlica
Szeszko Joanna Koło sportowe – piłka siatkowa wtorek 18.30- 20.00 sala gimnastyczna
Tarasik Zofia Zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek 8.00-8.45 SP 37- 310
Tarasiuk Mariola Zajęcia przygotowujące do konkursu z wos wtorek 15.10-15.55 106
Zajęcia wyrównawcze z historii wtorek 16.00-16.45 106
Targońska Anna

Zajęcia przygotowujące do konkursu z języka

Rosyjskiego

czwartek 15.10-15.55 106
Zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego czwartek 14.20-15.05 106
Turkowicz Helena Klub czytelnika wtorek 14.20-15.55 biblioteka
Tichoniuk Dariusz Koło języka angielskiego wtorek 15.10-15.55 105
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego środa 15.10-15.55 105
Tichoniuk Eliasz Zajęcia przygotowujące do konkursu z geografii piątek 15.10-16.00 101
Zajęcia wyrównawcze z geografii czwartek 14.20-15.05 101
Wądołowska-Koneczny Katarzyna

Koło plastyczne

Zajęcia z edukacji bezp.

poniedziałek

poniedziałek

15.10-15.55

16.00-16.45

2

2

Wojdakowski Łukasz Zajęcia przygotowujące do konkursu z angielskiego piątek 8.00-8.45 107
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego czwartek 16.00-16.45 107
Wojtach Anna Koło sportowe – piłka koszykowa wtorek 16.50-17.35 sala gimnastyczna
Zinówko Dorota Zespół wokalny poniedziałek 15.10-15.55 206
Zabielska Danuta Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Zabielski Arkadiusz Koło sportowe – piłka koszykowa czwartek 18.25- 19.10 sala gimnastyczna
Zakrzewski Kamil Koło sportowe - piłka koszykowa
Zawada – Grześnik Ewa Zajęcia przygotowujące do bierzmowania środa 14.20-15.05 206


Opublikowano: wtorek, 04, październik 2016 12:21
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader